هدیه ما به شما : نشاط و سلامتی روان شما

  • rahimrahmati20@gmail.com
  • 02177176914
  • 02122208637
20 مهر
ارزیابی اخلاق و روحیات مردان

ارزیابی اخلاق و روحیات مردان

باید به مردها بفهمانیم که مورد قبول هستند، آن موقع انتقاد یا پیشنهاد را می پذیرند. مردها با خونسردی و کوچک جلوه دادن مشکل، با یکدیگر همدردی می کنند. این حالت مختص مردان است:مردان ممکن است از هر نوع مساله ای که باعث بحث و دعوا شود دوری می کنند. برای ارزیابی اخلاق و روحیات مردان باید یاد بگیریم چگونه محبت مان را از طریق احساساتمان بیان نماییم نه از طریق رفتارمان.

ادامه مطلب
19 مهر
چگونه طرح مفید داشته باشیم

چگونه طرح و برنامه مفید داشته باشیم

گذشته ای وجود ندارد . هر چه هست همین لحظه ست . ذهن ماست که از هیچ همه چیز می سازد . و ما را بدان مشغول میکند . انسان اسیر توهم و خیال بافی های نا محدود است . از این رو واقع بینی حکم میکند .که آدمی لحظه موجود را به هیچ چیز نفروشد و ضایع نکند . لحظه ها را زندگی کنیم . در نهایت به ابدیت بپیوندیم . کاری برای گذشته نمی توان کرد .ولی برای همین لحظه می توانیم کاری بکنیم . چگونه طرح و برنامه مفید داشته باشیم .

ادامه مطلب
17 مهر
داشتن قدرت اعتماد به نفس بالا

داشتن قدرت اعتماد به نفس بالا

برای داشتن قدرت اعتماد به نفس بالا ، از همین امروز امواج منفی وجودتان را کنار بگذارید . لحظاتی ببندیشید وببینید چه باورهایی در عمق وجودتان شما را آزار میدهند . آیا فکر می کنید بد شانس هستید ؟ اگرپرو بودن را با اعتماد به نفس ،اشتباه بگیرید . مسلما مسیر را گم کرده اید .

ادامه مطلب
16 مهر
تاثیر کمبود عزت نفس در زنان

تاثیر کمبود عزت نفس در زنان

هیچ چیز به‌اندازه‌ی کمبود عزت نفس نمی‌تواند در توانایی برقراری یک رابطه سالم تداخل ایجاد کند. اگر خودتان باور نداشته باشید که به‌اندازه‌ی کافی خوب هستید. چطور انتظار دارید که فرد دیگری شما را به‌عنوان شریک زندگی خود انتخاب کند؟ عزت نفس پایین باعث می‌شود که بار‌ها رابطه‌ی خود را محک بزنید یا آن را کاملا خراب کنید. حتی این احتمال وجود دارد که زندگی با شریکی را انتخاب کنید که در آن، مطابق با باور‌های اشتباهی که نسبت به خودتان دارید، با شما برخورد می‌شود. البته تاثیر کمبود عزت‌ نفس در زنان همیشه یکسان نیست.

ادامه مطلب
15 مهر
عزت نفس و حرمت نفس چیست ؟

عزت نفس و حرمت نفس چیست ؟

عزت نفس و حرمت نفس چیست ؟ عزت نفس، باور و اعتقادی است که فرد، درباره ارزش و اهمیت خود دارد. حرمت نفس را می‌توان با عوامل مختلف توضیح داد از جمله فردی که حرمت نفس دارد معتقد است که انسان مقدس است و به دلیل این مقدس بودن نمی‌توان او را قربانی اعتقاد‌های دیگران کرد.

ادامه مطلب
14 مهر
20 راه برای شادتر زیستن

20 راه برای شادتر زیستن

همه‌ی ما تعاریف متفاوتی از خوشحالی داریم. زمانی که شما بدانید خوشحالی برای‌تان دقیقا به چه معناست، راحت‌تر می‌توانید آن را پیدا کنید؛ بنابراین در این بخش 20 راه برای شادتر زیستن را بیان میکنیم .

ادامه مطلب
11 مهر
مهارت کنترل خشم

مهارت کنترل خشم

مهارت کنترل خشم در کودکان، از جمله مهارت‏های محوری در شکل‏ گیری شخصیت اجتماعی آن‎ها است. اگر فرزند شما نداند چگونه با احساسات خود روبه‏ رو شود، خستگی و خشم می‏تواند به سرعت به بی‏احترامی و تندروی تبدیل شود؛ این قبیل احساسات، معمولاً به مشکلات تحصیلی در دروان مدرسه  و سلامت روانی ضعیف، در بزرگ‏سالی منجر خواهند شد.

ادامه مطلب
آشنایی با تیم ما

مشاوران و روانشناسان خبره

همکاران ما : مشاوران خانواده ، مشاوران کودک و نوجوان ، مشاوران شغلی و تحصیلی ، روان درمانگر

تماس با ما

درخواست نوبت قبلی

فرم زیر را پر کنید تا ما در ساعات کاری با شما تماس بگیریم

پیشنهاد ویژه

برگزاری کارگاه های عمومی و تخصصی

  • اجرا و تفسیر میلون
  • ارائه نرم افزارهای تخصصی
  • کارگاه های تکمیلی و تخصصی

کانال تلگرام ما

بروزترین مطالب روانشناسی و اطلاع رسانی

ارتباط با پست الکترونیکی

rahimrahmati20@gmail.com

ساعت کاری

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 21:00

تهران ، خیابان شریعتی

اتوبان صدر ،کاوه شمالی،خیابان قیطریه،،خیابان کتابی، جنب بانک ملت،, پلاک۱۶،واحد۱ (نزدیک به مترو قیطریه)