همیشه گفتن جوینده یابنده است و ما به سمت هر چیزی تمایل و توجه نشون بدیم به سمت ما سرازیر میشه پس چه خوبه از این اصل برای رسیدن به خواسته هامون استفاده کنیم و خواسته هایی رو به سمت خودمون سرازیر کنیم که دوست داریم در زندگیمون داشته باشیم و این صرفاً به خواسته های مثبت برنمیگرده و شامل ناخواسته ها هم میشه.

جوینده یابنده است

وقتی مسیر مثبت رو تمرکز و توجه کنیم ناخودآگاه در مسیر مثبت حرکت میکنیم که برای اطلاعات بیشتر درباره وجود ناخواسته ها و تضادهای زندگی میتونید با یک مشاور در این زمینه صحبت کنید و یکبار برای همیشه از این افکاری که سالهاست توی زندگیتون باهاتون تکرار میشه که چرا این همه اتفاقات ناخواسته و ناگوار فقط برای من میوفته ؟ چرا من باید همیشه از جهان هستی سیلی و چک و لقد بخورم؟ چرا این ضرب المثل هر چی سنگه مال پای لنگه برای من صدق میکنه؟ و کلی سؤالات از این دست رو خواهید فهمید و اقدامات لازم رو در جهت بهبود این جریانات انجام خواهید داد و از این به بعد آگاهانه خودت رو در جریان اتفاقات قرار میدی چون می دونی چرایی این موضوعات چی هست.

چشم و هم چشمی مثبت

در هر موضوعی جنبه مثبت و منفی وجود دارد به همین دلیل در چشم و چشمی هم این موضوع صدق می کند اگر ما بتونیم در رقابت نکات مثبت و سازنده درونی و کارهای مثبت رو ببینیم و سعی کنیم اونها رو در زندگی و تصمیم هامون پیاده سازی کنیم . اون وقت این میتونه یک رقابت مثبت باشه برای مثال اگر
یک فرد در حال کارهای مثبت و نیک هست ما هم با رقابت سالم بتونیم خودمون رو به سمت کارهای مثبت و سازنده ببریم این میتونه یک رقابت سالم باشه.
پس سعی کنیم در جنبه هایی رقابت داشته باشیم که مثبت و سازنده هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست