اگر درک دقیقی از بی نهایت بودن این جهان و فرصتها و هدیه هایی که میتواند به شما ارائه کند بدست آورید، بعید است چیزی بتواند دوباره شما را ناراحت کند. یکی از مهمترین عللی که در رویدادهای سخت زندگی، دچار یاس و نا امیدی میشوید و در چرخه های منفی و مسموم گیر می افتید، این است که بی نهایت بودن این جهان را از یاد برده اید.

آیا بی نهایت بودن جهان را باور دارید ؟

اگر کسی را از دست داده اید، دنیا در همین لحظه، هزاران فرد ذخیره و جایگزین برای شما دارد که صدها بار بهتر از او هستند و حس بهتری به شما میدهند. اگر ثروتی از دست داده اید، جهان میتواند هزاران برابر بیشتر برای شما ارائه کند. اگر امروز روز خوبی برایتان نبود، دنیا هزاران روز خوب برای شما پس انداز کرده است.

بی نهایت بودن این جهان

در دنیا قحطی وجود ندارد. دنیا و فرصتهای آن به معنای حقیقی بی نهایت است. اگر عمیقا مفهوم بی نهایت را متوجه شوید، احتمالا فهمیده اید که هر عددی هم که از بی نهایت کاسته شود، بی نهایت باز هم بی نهایت خواهد ماند. جهان در سختی ها شما را می آزماید تا ببیند آیا کماکان به بی نهایت بودنش باور دارید یا خیر.

سختی ها شما را هیپنوتیزم میکنند

وقتی سختی ها در زندگی شما رخ میدهند، شما روی چند ایده یا مشکل خاص متمرکز و هیپنوتیزم میشوید و از یاد میبرید که این جهان، همواره پر از احساسات و فرصتهای بی پایان برای شماست. سختی ها به شما کمبود و قحطی را القا میکنند. مثلا کسی که شکست عشقی را تجربه میکند، ممکن است حس کند که دیگر فرد مشابهی در جهان برایش وجود نخواهد داشت. حال آنکه جهان به معنای واقعی بی نهایت است. فرصتها و هدیه هایی که جهان میتواند به شما ارائه کند، به معنای واقعی بی نهایت است. همه چیز در این جهان از جنس بی نهایت است. هیچ قحطی وجود ندارد !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست