آیا کسی به شما گفته است که نمیتوانید رؤیایتان را محقق کنید؟ خداوند آن رؤیا را در قلب آن فرد قرار نداده است، بلکه آن را در قلب شما قرار داده است. در مسیر تحقق رؤیایتان، صداهای منفی همواره وجود دارند. اما این را بدانید که خداوند رؤیایی را در قلب شما قرار نمیدهد، مگر اینکه شما را برای تحقق آن رؤیا تجهیز کرده باشد.

شما هم اکنون به هر آنچه که برای تحقق رؤیایتان لازم دارید، تجهیز شده اید. خیلی از چیزهایی که فکر میکنید محدودیت هستند، در واقع موهبت هایی هستند که به منظور خاصی به شما عطا شده اند. خداوند میداند چه میکند. او شما را به گونه ای خاص برای تحقق رؤیایتان آفریده است.

نمیتوانید رؤیایتان را محقق کنید؟

شاید کسی به شما بگوید که برای انجام کاری مناسب نیستید. متخصصان به شما بگویند رؤیای شما غیرممکن است، اما حتی متخصصان میتوانند اشتباه
کنند. سالها پیش متخصصان به مادر من گفتند که تا چند هفته دیگر زنده نیست، اما او ۵۰ سال است که در سلامتی کامل زندگی میکند. افرادِ به اصطلاح متخصصِ زیادی گفتند که من نمیتوانم واعظ خوبی شوم، اما آنها اشتباه کردند. در طول زندگی ام به خوبی یاد گرفته ام که مردم میتوانند برچسب های متفاوتی را به شما نسبت دهند، اما شما آنچه که دیگران میگویند نیستید.

نتیجه تفکر برتر

آنها شاید به شما بگویند: تنبل، پیر، خطاکار و انواع برچسب های دیگر اما شما آنچه هستید که خداوند شما را خطاب کرده است: پیروز، با استعداد و تاریخ ساز! اگر شما مصمم شوید که برچسب های منفی را از ذهنتان پاک کنید، من باور دارم و به شما اعلام میکنم که امروز نقطه عطف زندگی شما باشد. اگر شما تفکر خود را بهتر کنید، زندگیِ شما متناسب با آن بهتر خواهد شد و در نهایت به همان کسی تبدیل میشوید که خداوند شما را برای آن آفریده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست