آنچه که باور دارید، می شوید .باور دارید که هرگز فرد مناسب برای ازدواج را نخواهید یافت، متأسفانه، شما احتمالاً او را هرگز نخواهید یافت. ایمان شما به هر حال کار خودش را انجام میدهد. اگر باور دارید که هرگز از شر بدهی خلاص نمیشوید، خلاص نخواهید شد. اگر باور دارید که از کار اخراج خواهید شد، اگر اخراج شدید تعجب نکنید. شما همان چیزی خواهید شد که باور دارید.

آنچه که باور دارید، می شوید

من از شما درخواست میکنم که به آنچه که خداوند در مورد شما میفرماید باور داشته باشید. باور داشته باشید که سعادتمند هستید. باور داشته باشید که بهترین روزها، پیش روی شما هستند. باور داشته باشید که قدرتمند، سالم، باهوش، خلاق و توانمند هستید. از شر آن افکار باطل که تفکرات شما را آلوده میکنند خلاص شوید و تفکر جدیدی را بر مبنای آنچه که خداوند در مورد شما میفرماید آغاز کنید. در کتاب مقدس آمده است « اگر روز و شب بر کلام خداوند تفکر و مراقبه نمایید، مانند درختی خواهید بود که در کنار آب کاشته شده است. برگ شما پژمرده نخواهد شد، بلکه بدون شکست در تمامی فصلها میوه خواهید داد».

توجه کنید که گفته نشده است در بعضی فصلها میوه خواهید داد، بلکه در تمامی فصلهای زندگیتان. این بدان معناست که حتی اگر شرایط اقتصادی افول کند، شما در رونق به سر خواهید برد. این یعنی در زمانی که دیگران به واسطه ی مشکلات در حال پایین رفتن هستند، شما از روی موانع عبور خواهید کرد. زمانی که دیگران در ترس کامل به سر میبرند، شما در آرامش مطلق خواهید بود. زمانی که دیگران در حال غر زدن هستند، شما سرود ستایش سر خواهید داد.

هنگامی که دیگران در ترس کامل هستند، شما میتوانید در آرامش مطلق باشید

زمانی که تو بر کلام خداوند تفکر میکنی، همواره در شکوفایی خواهی بود. این رؤیای خداوند برای زندگی توست – که همواره لبخند بر لب داشته باشی، که
همواره در آرامش باشی، که همواره برای آینده هیجان داشته باشی و البته این بدان معنا نیست که هرگز دچار مصیبت نخواهی شد، بلکه در زمان سختی ها، چون افکارت بر روی خداوند ثابت است، در اعماق وجودت اعتماد و توکل وجود خواهد داشت و میدانی که همه چیز درست خواهد شد. او به جای تو در جنگ هایت شرکت خواهد کرد و تو، فقط جان سالم به در نخواهی برد، بلکه در انتها تو بهتر از قبل خواهی بود.

زمانی که گزارش پزشکی میگوید که حالتان بهبود نخواهد یافت، شما سلامتی خود را باز خواهید یافت و این شما خواهید بود که ترفیع را دریافت میکنید، حتی اگر شما شایسته ترین فرد نباشید. چرا این اتفاقات میافتد؟ چون شما ذهن خودتان را مملو از کلام خداوند کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست